Načítám Akce

« Všechny Akce

Letová ukázka dravců a sov

23. 4. 2025 @ 9:30 - 12:00

Pořad o dravcích a sovách v upravené formě i pro ty nejmenší. Dětem v mateřské škole představíme v průběhu ukázky,  pro ně přijatelným a zajímavým způsobem, nejen naše, ale i několik exotických druhů dravců a sov (8 – 10 exemplářů).Dětem postupně představíme každého dravce, či sovu. Při výkladu se děti dozvědí, jak se každý jmenuje, kde žije čím se živí a ptáci jsou předvedeni i v letu. Dravce vždy nosíme k dětem tak, aby si je mohli co nejlépe prohlédnout zblízka, většina z nich létá nad dětmi nebo přímo mezi nimi. Každý zájemce si může některého dravce či sovu i pohladit,  takže kontakt je opravdu bezprostřední. Naším cílem je, aby měli děti z ukázky krásný zážitek, proto výklad přizpůsobujeme věku našich posluchačů. Malé děti nejsou příliš zatěžovány odborným výkladem a spíše se snažíme zaujmout je zajímavostmi, které se běžně nedozví.

Datum:
23. 4. 2025